Társaságunk optikai üzletébe keresünk ELADÓ munkakörbe munkatársat.

FELADATAID:

  • minőségi, márkás napszemüvegek értékesítése
  • vásárlók részére szakmai tanácsadás, vásárlás támogatása

ELVÁRÁSAINK:

  • középfokú végzettség
  • kommunikatív, dinamikus, magabiztos személyiség
  • nyitott és figyelmes hozzáállás, udvarias kiszolgálás
  • önálló munkavégzés
  • igényes megjelenés

ELŐNY:

  • releváns kiskereskedelmi tapasztalat
  • alapfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • korrekt bérezés (fix alapbér + jutalék + pótlékok)
  • 6 hónapos határozott idejű munkaviszony után, jó teljesítmény esetén hosszú távú munkalehetőség
  • részletes, precíz betanítási folyamat
  • inspiráló, nyüzsgő munkahelyi környezet

MUNKAIDŐ:

  • 10:00 – 21:00 óra; 2 fő felváltva havi kb. 16-17 nap beosztással

Önéletrajz feltöltése:
Megengedett formátumok: pdf,doc,docx
Maximális fájlméret: 2 MB

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Szeretne időben értesülni legfrissebb ajánlatainkról és újdonságainkról?

A Vision Express hírleveléből
naprakész információkat kaphat
termékeinkről és exkluzív akcióinkról!

Kérem!